Melodika produkcja kabli

Kim jesteśmy?

Jesteśmy polską firmą, która powstała z pasji do dobrego dźwięku. Od samego początku naszym priorytetem są wysoka jakość i doskonałe brzmienie.


Kierujemy się zdrowym rozsądkiem – stawiamy na wiedzę techniczną, bez zbędnych udziwnień, a ważniejsze są dla nas jakość dźwięku niż ładne opakowania i wymyślne wyróżnianie się na siłę. Pieniądze inwestujemy tam, gdzie ma to realny wpływ na walory brzmieniowe i trwałość użytkowania, bo koniec końców cel mamy jeden: dać melomanom jak najwięcej dobrego dźwięku, zachowując przy tym normalne ceny.


  • Jesteśmy największym polskim producentem kabli hi-fi i głośników instalacyjnych
  • Tworzymy rozwiązania na lata, dlatego wiekszość naszych produktów ma 5 letnią gwarancję
  • Stawiamy na Polską myśl techniczną, projektujemy od podstaw w Polsce
  • Wszystkie przewody produkujemy w Polsce, a głośniki na dalekim wschodzie

HISTORIA

Korzenie marki sięgają 2010 roku, gdy to założyciel marki razem z zespołem fachowców zamiłowanych w muzyce i zajmujących się sprzętem hi-fi doszedł do wniosku, że brakuje mu i innym audiofilom rozwiązań, które nie tylko zapewniają bardzo dobrą jakość przesyłu sygnału audio-video, ale także trwałość i funkcjonalności, przy zachowaniu rozsądnej ceny.
Czy to porywanie się z motyką na słońce? Swoiste mission impossible? Gdybyśmy tak myśleli, Melodika nigdy by nie powstała.

Więcej

NAGRODY

Zdroworozsądkowa strategia produkcji i wyceniania produktów przyniosła efekty. Nasze produkty zyskują pozytywne recenzje klientów oraz nawet najbardziej opiniotwórczych magazynów hi-fi, także za granicą. Dość powiedzieć, że przez dwa lata z rzędu (w 2019 i 2020 roku) kable Melodika otrzymały prestiżową nagrodę Diapason d'or de l'année, czyli „Złoty Kamerton”. To wyróżnienie od ponad dwudziestu lat przyznawane przez najstarszy i najbardziej renomowany francuski magazyn Diapason produktom o wybitnej jakości.

Więcej

EKOLOGIA

Działamy w myśl zasady - myśl globalnie, działaj lokalnie. Wierzymy, że każdy krok podjęty w stronę ekologii nie jest bez znaczenia. Dlatego zoptymalizowaliśmy procesy produkcyjne i systemy zarządzania pod kątem zużycia surowców i energii i sukcesywnie wycofujemy plastik z naszych opakowań. Najnowsze produkty pakujemy już tylko w opakowania zrobione na bazie naturalnych materiałów – papieru i tkanin.

Więcej

100.000

zadowolonych Klientów

1000

produktów w ofercie

100

nagród i wyróżnień

1

cel: być najlepszym w tym co robimy

Dlaczego warto wybrać produkty Melodika?

Dążymy do doskonałości poprzez ciągłe kształcenia i eksperymentowanie aby stworzyć produkty z których sami będziemy zadowoleni i dumni, z których sami będziemy mieli ochotę korzystać. Nasza pasja jest ciekawość świata i ciągłe przesuwanie naszych granic, sprawdzając co możemy zrobić lepiej, albo czasami też aby udowodnić sobie że jesteśmy w stanie zrobić coś lepiej niż inni. Lepiej niż konkurencja np. w postaci wielkiej korporacji z sztabem ludzi. Wierzymy że jak się bardzo czegoś chce - to można.

Audiovoodoo 0%
Gęstość ekranowana od zakłóceń 95% lub więcej
Minimalna czystość miedzi 99,99%
Płacimy podatki w Polsce i zatrudniamy polskich inżynierów 100%
Audio recenzja
HiFi Choice
Benchmark
HiFi Pig award
HD Opinie
Diapason
Benchmark
HighFidelity
Stereolife recenzja
W stereo recenzja